23.03.2014

Konkurs Urodzinowy - Wyniki

Muszę wam powiedzieć, że ilość zgłoszeń do konkursu przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Po prostu nie mogłam uwierzyć własnym oczom, jak już się konkurs zakończył i zaczęłam czytać te wszystkie komentarze. Z tego powodu miałam jeszcze trudniejszy orzech do zgryzienia, jeśli chodzi o wyłonienie zwycięzców. Wiadomo losowanie to pół biedy, ale dużo było śmiesznych cytatów i miałam wielki problem z wyborem 4 najlepszych. Jakoś mi się udało. A teraz werble proszę. Oto zwycięzcy:
Losowanie:


Odpowiedź na pytanie:

Straw Cherry
tuSiaczek
Ema Pisula
Ayumi O

Serdecznie gratuluje wszystkim zwycięzcom. E-maile z informacją o wygranej już do was poszły. Pamiętajcie czekam na adres do wysyłki - koniecznie w Polsce - 3 dni.


Podobał wam się taki konkurs? Chcielibyście więcej takich konkursów gdzie trzeba odpowiedzieć na jakieś pytanie, ewentualnie wykonać jakieś zadanie?

10 komentarzy:

 1. jak nagrodą bedą książki to bardzo chętnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale się cieszę! Bardzo bardzo! Gratuluję również pozostałym wygranej! Konkurs oczywiście jak najbardziej mi się podobał ;) Podoba mi się, że są dwie drogi wygranej poprzez losowanie oraz zadanie. Serdecznie pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. :) gratulacje dla wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O jejku szkoda, że mi się nie udało, ale gratuluję wygranym :D
  A pomysł z konkursem ,gdzie trzeba się wysilić i coś napisać, również mi się podoba :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla zwycięzców !
  Oczywiście konkursy to fajna sprawa, zwłaszcza te w których trzeba pogłówkować :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No ba, że chcemy :D Gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 7. Ojej! Jak miło, dziękuję ;) Zaraz lecę się kontaktować^^
  Konkursy bardzo lubię, zwłaszcza te, w których trzeba się wysilić i coś wymyślić. W losowaniach biorę udział rzadko, tylko wtedy, gdy nagroda bardzo mnie interesuje ; )

  OdpowiedzUsuń

Jeśli odwiedzasz mojego bloga to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi z tego powodu ogromnie miło i postaram się na niego odpowiedzieć.

Reklama