17.02.2013

Cześć wszystkim! Hello everyone!

Witam na moim blog. Nie wiem co mnie podkusiło, ale w końcu założyłam bloga :) To może teraz kilka słów o tym właśnie blogu. Będzie on w większości na temat książek. Tu mam na myśli recenzje jak również inne ciekawostki dotyczące książek. Drugą rzeczą na temat tego bloga jest to iż będzie on prowadzony w dwóch językach, co prawdopodobnie zdążyliście zauważyć, po polsku i po angielsku. Będę się starała pisać recenzje każdej książki w obu językach. Czadami może zdarzyć się tak, że książka, którą będę recenzować nie będzie po polsku. Tak więc zaczynajmy!Welcome to my blog. To be honest I have no idea why I had started this blog, but I did :) Now some info about it. It'll be mostly about books. What I mean are reviews as well as other interesting things about books. Second thing about this book is that, as you already have noticed, it'll be written in two languages. Both Polish and English. I would try to write every review in both languages. It can happen that the reviewed book won't be in English. So lets get started!

2 komentarze:

  1. Fajny pomysł z recenzjami po polsku i angielsku :) Masz mały błąd w notce po angielsku (It can happen that the reviewed book won't be in English- a wyżej masz napisane, że nie będzie po polsku)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Właśnie o to chodzi. Chciałam tutaj zaznaczyć, we wpisie po polsku, że książka może być zrecenzowana tylko po angielsku. Natomiast we wpisie po angielsku, że może się zdarzyć recenzja tylko po polsku.

      Usuń

Jeśli odwiedzasz mojego bloga to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi z tego powodu ogromnie miło i postaram się na niego odpowiedzieć.

Reklama