03.11.2013

Konkurs MikołajkowyDługo się zastanawiałam czy zorganizować konkurs czy nie, oraz na jakich zasadach to zrobić. Koniec końców wymyśliłam. Zrobię konkurs mikołajkowy. Akurat mikołajki za miesiąc, a nagroda powinna dotrzeć przed świętami.

Konkurs składa się z dwóch części losowania i odpowiedzi na pytanie. Chciałabym podkreślić, iż możecie wziąć udział w jednej części, bądź w drugiej, a nawet w obu. Nagrodami w tym konkursie są dwie książki. Wy wybieracie, którą z nich chcecie wygrać. Jeśli konkurs będzie się cieszył dużym zainteresowaniem, wtedy zaistnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że zwycięzców będzie więcej.

Regulamin konkursu:
 1. Organizatorką konkursu jest Ana właścicielka bloga Head over heels with books.
 2. Konkurs Mikołajkowy trwa od 3 listopada (dzisiaj) do 6 grudnia 2013 roku do 23:59. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
 3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu.
 4. Nagrodą w konkursie są książki (tak liczba mnoga). "Córka dymu i kości" oraz "Światłorodni". Obie książki są nowe, zakupione przeze mnie.
 5. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie trwania konkursu.
 6. Zasady udziału:
 • Aby się wziąć udział w konkursie należy zgłosić się w komentarzu. Przykładowe zgłoszenie podam na końcu posta. W zgłoszeniu należy umieścić nick, pod jakim obserwujecie mojego bloga, adres e-mail odpowiedź na pytanie konkursowe (opcjonalnie) oraz którą książkę chcielibyście wygrać.
 • Jeżeli okaże się, że zwycięzcy obu części wybrali tą samą książkę, wtedy obydwie osoby otrzymają wybraną przez siebie pozycję, pozostała w puli nagroda zostanie przyznana, w jaki sposób to się jeszcze zastanowię.
 • Po ogłoszeniu wyników, skontaktuję się ze zwycięzcami z prośbą o adres do wysyłki, na który czekam 3 dni od momentu wysłania maila zawiadamiającego o wygranej. Jeśli ktoś będzie nieobecny, a co za tym idzie nie będzie mógł odpowiedzieć na maila, wtedy prosiłabym o informację w komentarzu.Brak e-maila zwrotnego powoduje przejście nagrody na inną wylosowaną/wybraną osobę.
 • Paczki są wysyłane tylko do osób zamieszkujących teren Polski, nie wysyłam paczek za granicę!
 • W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak anonimów bardzo proszę o podanie imienia i pierwszej litery nazwiska.
 • Jeden zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania, drugiego natomiast wybiorę ja. Jedna osoba może brać udział w losowaniu jak i odpowiedzieć na pytanie. Jednak proszę, jeśli będziecie brali udział w obu konkursach, aby zgłaszać się w dwóch oddzielnych komentarzach.
 • To chyba będzie najbardziej kontrowersyjny punkt. Za samo zgłoszenie otrzymujecie jeden losy, natomiast, aby podwyższyć swoje szanse na wygraną możecie polubić mój fanpage na facebooku i dodać mojego bloga do obserwowanych. (Każda z tych czynności to dodatkowy los). 
 • Poza tym byłoby mi niezmiernie miło gdybyście zechcieli umieścić baner konkursowy na blogu.
 •  W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości piszcie w komentarzach bądź na adres e-mail. Postaram się rozwiać wszystkie wasze wątpliwości. 
Pytanie konkursowe:
Jaka książka najbardziej was poruszyła? (Wystarczy podać tytuł i autora książki + jedno malutkie zdanko dlaczego ta a nie inna)


PRZYKŁADOWE ZGŁOSZENIE (losowanie):
Zgłaszam się.
Mój adres e-mail: [e-mail]
Chciałabym wygrać: ["Córka dymu i kości" / "Światłorodni"]
Lubię fanpage jako: [Nazwa profilu na facebooku]
Obserwuj, jako: [Nick]

PRZYKŁADOWE ZGŁOSZENIE (odpowiedź na pytanie):
Zgłaszam się.
Mój adres e-mail: [e-mail]
Chciałabym wygrać: ["Córka dymu i kości" / "Światłorodni"]
Lubię fanpage jako: [Nazwa profilu na facebooku]
Obserwuje jako: [Nick]
Najbardziej poruszyła mnie: [Tytuł + Autor książki]


Update 3.11.2013 r. 10:15.Trochę nie przemyślałam sprawy odnośnie tego pytania.
Niniejszym ogłaszam, że przy odpowiedzi na pytanie trzeba jeszcze podać jeden powód dlaczego ta a nie inna książka. Z góry przepraszam za niedogodności, tak to bywa jak się nie do końca myśli co się robi.


34 komentarze:

 1. Zgłaszam się!
  Mój adres e-mail: Habibi1610@interia.eu
  Chciałabym wygrać: "Światłorodni"
  Lubię fanpage jako: Miasto Recenzji
  Obserwuje jako: Lilien
  Najbardziej poruszyła mnie: Susan Wiggs "Zanim nadejdzie ciemność"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego? Ponieważ jest powieścią dojrzała, głęboką. Opowiada historię, w której wychodzą na jaw tajemnice skrywane przez lata, co może przynieść zarówno duchowe oczyszczenie, jak i wiele, wiele szkód. A dodając do tego masę uczuć, tylko zaostrza ciekawość czytelnika.

   Usuń
 2. Zgłaszam się!
  Mój adres e-mail: createdeternity@interia.pl
  Chciałabym wygrać: "Córkę dymu i kości"
  Lubię fanpage jako Daria K. oraz Created Eternity.
  Obserwuję jako: Daria CreatedEternity.
  Najbardziej poruszyła mnie książka "Baśniarz" Antonia Michaelis. Dlaczego? Ponieważ pisarka ukazała jak okrutny może być świat, jak silne są więzy rodzinne, oraz to, iż miłość potrafi wszystko wybaczyć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Spróbuję jeszcze swoich sił w losowaniu :D
  Zgłaszam się!
  Mój adres e-mail: createdeternity@interia.pl
  Lubię fanpage jako Daria K. oraz Created Eternity.
  Obserwuję jako: Daria CreatedEternity.
  Chciałabym wygrać: "Córkę dymu i kości".
  Obiecuję, że banerek wstawię jeszcze dziś, ale dopiero, gdy będę na swoim laptopie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: agnieszka.deja@o2.pl
  Chciałabym wygrać: "Córka dymu i kości"
  Lubię fanpage jako: Agnieszka Deja
  Obserwuj, jako: Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: k.z.dabrowska@gmail.com
  Chciałabym wygrać: "Córka dymu i kości"
  Lubię fanpage jako: Kamila Dąbrowska
  Obserwuj, jako: Camillie Eve

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: k.z.dabrowska@gmail.com
  Chciałabym wygrać: "Córka dymu i kości"
  Lubię fanpage jako: Kamila Dąbrowska
  Obserwuje jako: Camillie Eve
  Najbardziej poruszyła mnie: "Forrest Gump" Winstona Grooma
  Ta książka zmieniła coś w moim życiu. Zaczęłam na serio myśleć o swojej przyszłości i o tym, że chciałabym coś osiągnąć. Dzięki "Forrestowi..." uwierzyłam, że mogę zrobić wszystko o czym pragnę - wystarczy, że się postaram i będę miała troszeczkę szczęścia :) Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie czytali. Jest to powieść niesamowicie wzruszająca, ale również zabawna. Dzięki temu po jej przeczytaniu czujemy się zmotywowani, a nie zdołowani.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: natalierosa96@gmail.com
  Chciałabym wygrać: "Światłorodni"
  Lubię fanpage jako: Katherine Z.
  Obserwuję, jako: Natalie Rosa

  Pozdrawiam :) endlessbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się
  annapor84@wp.pl
  Marzę o: "Córka dymu i kości"
  Obserwuję jako Anna P.
  Najbardziej poruszyła mnie: "Jak ona mogła" autorka- Dana Fowley, jest to powieść autobiograficzna, ale nie przypomina biografii, a raczej tradycyjną powieść obyczajową, dramat, książka z serii pisane przez życie, wielokrotnie podczas czytania miałam łzy w oczach, opisuje niesamowite okrucieństwo stosowane na dzieciach za zgodą matki. Coś okropnego, poruszyła mnie dogłębnie, dzięki niej na codzienne problemy patrzy się już z innego punktu widzenia. Polecam serdecznie, sama mam też zamiar dodać recenzję, ale planuję ją dopiero na grudzień, gdyż mam dużo zaległych, wtedy będziesz mogła się dowiedzieć o niej trochę więcej, chyba że wcześniej po nią sięgniesz, bo na prawdę warto. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no i lubię na fb jako nostalgia stron :)

   Usuń
 10. Zgłaszam się.
  kawoszka87@wp.pl
  chciałabym wygrać "Córka dymu i kości"
  obserwuję jako Monika B
  lubię fanpage jako: Monika Sylwia B
  banerek u mnie na: http://ksiazkiprzykawie.blogspot.com/p/konkursy.html
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgłaszam się:)
  Beatka_beti1@wp.pl
  chciałabym wygrać "Córka dymu i kości"
  lubię fanpage jako: Beata Grecka
  Ostatnio najbardziej poruszyła mnie książka "Dziewczyna z sąsiedztwa" Jacka Ketchuma, poruszyła mnie dlatego, że okrucieństwo przekroczyło tu wszelkie możliwe granice, poczułam się gorzej niż czytając coś o wojnie ;( do tej pory nie mogę się otrząsnąć;(
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: patrycja.kuchta.uK@gmail.com
  Chciałabym wygrać: "Światłorodni"
  Lubię fanpage jako: Pipi Lotta
  Obserwuj, jako: Patka

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: patrycja.kuchta.uK@gmail.com
  Chciałabym wygrać: "Światłorodni"
  Lubię fanpage jako: Pipi Lotta
  Obserwuje jako: Patka
  Najbardziej poruszyła mnie: "Odcień fioletu"- Jeri Smith Ready
  Wyjaśnienie:

  Książką, która skradła moje serce i sprawiła, że na długie godziny odeszłam ze świata żywych by lawirować wśród duchów, było dzieło Jeri Smith-Ready „Odcień fioletu”. Jest to historia dziewczyny, Aury, która traci swojego ukochanego chłopaka w tragicznych okolicznościach. Jej uczucia trudno ubrać w słowa. Tym bardziej jeśli już kiedyś się kogoś straciło. Jak to często jest, czas leczy rany. Ludzie przychodzą, odchodzą, a my wciąż musimy tu być. Bez względu na wszystko. W jej przypadku jednak nic nie jest proste. Jako pierwsza urodzona po Przemianie, Aura widzi duchy. Wśród nich jest też on- jej ukochany Logan. Jednak dar okazuje się być jednocześnie przekleństwem. Bo czy jest coś gorszego od świadomości, że miłość Twojego życia, choć stoi obok, jest jedynie niematerialnym duchem, którego nikt nie widzi? Rany Aury nie mogą się zabliźnić dopóki nie pozwoli ona swojej przeszłości odejść . Ale to nie takie proste pożegnać się na zawsze…

  Mogłoby się wydawać, ze to historia jakich wiele. Ale czytanie jej było jak operacja na otwartym sercu. Czułam jakby ktoś rozciął mi je na pół i wtłaczał w nie z każdym atramentowym słowem, nowe emocje. Mroził i rozgrzewał na zmianę. Razem z Aurą przeżyłam wielki ból, upokorzenie, żal, smutek, gorycz. Wylewałyśmy razem rzewne łzy, ale także przeżyłyśmy chwile radości, prawdziwego szczęścia, przeżyłyśmy miłość i cudowną przyjaźń. To była niesamowita podróż. I tak naprawdę nigdy nie zapomnę co czułam przeżywając tą historię.

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: nika99a@gmail.com
  Chciałabym wygrać: "Córka dymu i kości"
  Lubię fanpage jako: Między Stronami oraz Weronika A.
  Obserwuje jako: Nika
  Najbardziej poruszyła mnie: "Gwiazd Naszych Wina" - John Green. Płakałam przez dobre pół dnia po zakończeniu jej. Poruszający jest fakt, że umiera młody człowiek i to z powodu, na który nie możemy nic poradzić. Tragizmu dodaje fakt, iż do ostatniej chwili śmieje się on z choroby i pozostaje beztroski, nie chce by inni załamywali się przez niego. Wspaniała książka, którą polecam każdemu <3

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: nika99a@gmail.com
  Chciałabym wygrać: "Córka dymu i kości"
  Lubię fanpage jako: Między Stronami i Weronika A.
  Obserwuj, jako: Nika
  + Baner pojawi się tutaj: http://nika-wsrod-ksiazek.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: julia321998@gmail.com
  Chciałabym wygrać: "Córkę dymu i kości"
  Lubię fanpage jako: In the corner with a book
  Obserwuję jako Julia K.
  Baner oczywiście na moim blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: julia321998@gmail.com
  Chciałabym wygrać: "Córka dymu i kości"
  Lubię fanpage jako: In the corner with a book
  Obserwuje jako: Julia K.
  Najbardziej poruszyła mnie: "Tam, gdzie śpiewają drzewa" Laura Gallego
  Książka ta, mimo swoich 400 stron, pochłonęła mnie całkowicie, także skończyłam ją właściwie w jeden dzień. Magiczna kraina, w której działa się akcja była... po prostu bajeczna, jak z baśni. Bo to jest chyba taka baśń dla starszych. No, ale nie będę się rozwodzić nad tym, dlaczego ta książka jest cudowna. Najbardziej poruszyło mnie w niej zakończenie, niebanalne, wzruszające, i które mimo elementów magicznych, nieprawdopodobnych, wydawało się bardzo prawdziwe. Może to, co teraz napiszę zabrzmi nieco oklepanie, ale pojawiła się w tej książce miłość, która była tak piękna, że aż poruszająca, choć nie przedstawiona w cukierkowy sposób - taka nigdy by mnie nie ujęła.

  OdpowiedzUsuń
 18. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: gracja313@tlen.pl
  Chciałabym wygrać: "Córka dymu i kości"
  Obserwuje jako: Gracenta
  Najbardziej poruszyła mnie:
  Jaka książka mnie najbardziej poruszyła?„7 razy dziś” autorstwa Lauren Oliver, ponieważ była jedną z niewielu książek, po której przeczytaniu chciałam się zwinąć w kłębek i ryczeć godzinami. Powieść jest o przewrotności losu, zadośćuczynieniu, żalu, skrusze i zrezygnowaniu ze szczęścia, czyli o wszystkim tym, czego zazwyczaj unikam, z powodu nieprzewidzianych reakcji po dokładnym zapoznaniu się z fabułą.

  OdpowiedzUsuń
 19. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: gracja313@tlen.pl
  Chciałabym wygrać: "Córka dymu i kości"
  Obserwuj, jako: Gracenta

  OdpowiedzUsuń
 20. Zgłaszam się!
  Mój adres e-mail: mara180893@gmail.com
  Chciałabym wygrać: "Córka dymu i kości"
  Lubię fanpage jako: Marta Nowakowska
  Obserwuję jako: ma ra

  OdpowiedzUsuń
 21. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: paulinajb@op.pl
  Chciałabym wygrać: "Córka dymu i kości"
  Obserwuj, jako: kicajenka

  OdpowiedzUsuń
 22. Hej może masz ochotę dodać swój konkurs do spisu konkursów?
  http://blogowekonkursy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: ola.wolska99@gmail.com
  Chciałabym wygrać: "Córka dymu i kości"
  Lubię fanpage jako: Ola Wolska
  Obserwuję jako: Ola Wolska

  OdpowiedzUsuń
 24. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: ola.wolska99gmail.com
  Chciałabym wygrać: "Córka dymu i kości"
  Lubię fanpage jako: Ola Wolska
  Obserwuje jako: Ola Wolska
  Najbardziej poruszyła mnie: "Córka krwawych" Anne Bishop
  Dla wielu osób jest to dość kontrowersyjna książka, ale dla mnie (pomijając szczegóły) jest to jedna z ważniejszych powieści. Kiedy po raz pierwszy czytałam "Córkę krwawych" byłam młodsza i bardziej naiwna,więc bardzo poruszyła mnie pewna sprawa. Dlaczego ludzie tak bardzo kochają krzywdzić i niszczyć? Szczerze mówiąc nadal próbuję znaleźć odpowiedź na to pytanie... W książce pani Bishop zachwyciła mnie też siła wyobraźni autorki, bo każdy pomysł był świeży i nowy, a to rzadka się zdarza. Mimo, że jest to opinia mocno subiektywna sądzę, że każdy powinien przeczytać tą książkę, ponieważ później inaczej patrzy się na świat.

  OdpowiedzUsuń
 25. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: just_believe.99@wp.pl
  Chciałabym wygrać: "Światłorodni"
  Lubię fanpage jako: Kasia
  Obserwuj, jako: just_believe...

  Najbardziej poruszyła mnie książka Mary-Claire Helldorfer pt. Pocałunek Anioła. Jest to pierwszy tom czteroczęsciowego cyklu.
  Ivy ma wszystko, o czym może zamarzyć nastolatka – urodę, talent, oddanych przyjaciół i przystojnego chłopaka, Tristana, który chce spędzić z nią resztę życia. Jednak wizja świetlanej przyszłości znika, gdy ukochany ginie w tragicznym wypadku samochodowym. Rozpacz po stracie bliskiej osoby to nie jedyny problem, z jakim będzie sobie musiała poradzić załamana dziewczyna – jej życiu zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo. Nie jest jednak sama ze swoimi problemami – nad jej losem czuwa bowiem anioł-stróż…
  Ta książka poruszyła mnie do łez. Czytając, śmiałam się i cierpiałam razem z Ivy. Serdecznie polecam :3

  OdpowiedzUsuń
 26. No to co? Losowanko ;)
  Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: Wreeed@gmail.com
  Chciałabym wygrać: "Światłorodni"
  Lubię fanpage jako: Kasia K.
  Obserwuj, jako: Wreeed

  OdpowiedzUsuń
 27. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: Wreeed@gmail.com
  Chciałabym wygrać: "Światłorodni"
  Lubię fanpage jako: Kasia K.
  Obserwuję jako: Wreeed
  Najbardziej poruszyła mnie: "Seria niefortunnych zdarzeń" Lemony Scnicket.

  Wiem że pytanie było o jedną książkę ale dla mnie ta konkretna seria jest całością. Każda z 13 książek opowiada o życiu trójki sierot, o ich perypetiach, nowych opiekunach i miejscach zamieszkania. Od wielu osób słyszałam, że są to książki wyłącznie dla dzieci, ale nie zgadzam się z tym. Parę razy przeczytałam te książki, w różnych momentach mojego życia i za każdym razem odkrywałam w nich coś nowego, kolejne dno. Są one pisane w dość groteskowy, jak dla mnie sposób, nie brak w nich chwil śmiechu ale i płacz się zdarza. Maluchy są również niezmiernie dzielne i, jak się nieraz przekonujemy, dobrze wychowane. Ich losy chwyciły mnie za serce, a seria wciągnęła i zafascynowała swoją rzekomą realnością oraz paradoksami. Po prostu zakochałam się w tych książkach, i nawet jeśli nie wygram to cieszę się, że ktoś dowie się o nich i, mam nadzieję, przeżyje z nimi równie wspaniałe chwile co ja ;)

  OdpowiedzUsuń
 28. Losowanie:
  Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: Alti15@wp.pl
  Chciałabym wygrać: "Światłorodni"
  Lubię fanpage jako: Sherry Recenzentka
  Obserwuj, jako: Le Sherry

  OdpowiedzUsuń
 29. Odpowiedź na pytanie:
  Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: Alti15@wp.pl
  Chciałabym wygrać: "Światłorodni"
  Lubię fanpage jako: Sherry Recenzentka
  Obserwuje jako: Le Sherry
  Najbardziej poruszyła mnie: "Gra Endera" - Orson Scott Card

  Chciałabym, naprawdę chciałabym udzielić krótkiej, a jednocześnie wyczerpującej odpowiedzi na pytanie, dlaczego to właśnie tą książkę wybrałam, skoro zdarzało mi się płakać przy kilku. Przede wszystkim, nigdy nie sądziłam, że science-fiction tak bardzo wbije się w moje serce, co więcej! Że wyciśnie ze mnie łzy! Brutalność, agresja, psychologia udręczonego dziecka, traktowanego jak marionetkę... to wszystko plus genialnie wykreowani bohaterowie, świetny pomysł na fabułę i cudowny styl pisarza sprawiły, że "Grę Endera", zapamiętam jako tą - przy której nie mogłam powstrzymać się od płaczu. Sama postać Endera i to jak strasznie był wykorzystywany, oszukiwany... a wszystko to, jak mówiono "dla dobra ogółu"... w głowie mi się nie mieści, że ludzie mogli być tak bezduszni. Nawet ci fikcyjni. A może szczególnie oni. W każdym razie, słodki, mały, delikatny, współczujący Ender rzucony w wir wojny z obcą cywilizacją - moje nerwy, serce i psychika nie mogły tego wytrzymać.

  OdpowiedzUsuń
 30. Zgłaszam się.
  Mój adres e-mail: k-s1997@wp.pl
  Chciałabym wygrać: ["Córka dymu i kości" / "Światłorodni"]
  Lubię fanpage jako: Kamila.S
  Obserwuje jako: Kamila.S
  Najbardziej poruszyła mnie: Książka pt " Inny chłopiec" Willy'ego Russela, ponieważ opowiada ona o trudnym życiu pewnego młodego chłopca, który zostaje niesłusznie oskarżony a następnie plotki oraz przypadkowe zdarzenia powodują, że coraz bardziej spada na dno. Wybrałam ją, ponieważ ukazuje jak trudne może stać się nasze życie gdy doświadczamy samotności i wykluczenia.

  OdpowiedzUsuń
 31. Zgłaszam się! ;)
  Mój adres e-mail: ayumi25@interia.pl
  Bardzo chciałabym wygrać książkę pt: "Światłorodni".
  Lubię fanpage jako: Joanna Sz.
  Obserwuję blog jako: Ayumio

  OdpowiedzUsuń
 32. Zgłaszam się! ;)
  Mój adres e-mail: ayumi25@interia.pl
  Bardzo chciałabym wygrać książkę pt: "Światłorodni".
  Lubię fanpage jako: Joanna Sz.
  Obserwuję blog jako: Ayumio
  Najbardziej poruszyła mnie książka pt. "Wybranka bogów" - P.C. Cast, ponieważ rzadko mi się zdarza, abym podczas czytania powieści doznawała wielu różnych uczuć - poczynając od śmiechu, przechodząc poprzez ciekawość, strach i gniew, a kończąc na wzruszeniu. Jest to barwna opowieść, którą wspominam z uśmiechem na ustach.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli odwiedzasz mojego bloga to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi z tego powodu ogromnie miło i postaram się na niego odpowiedzieć.

Reklama