03.02.2014

Podsumowanie styczeń 2014

Pewnie jesteście trochę zdziwieni. W sumie ja też, ale jakoś tak doszłam do wniosku, że tak będzie najlepiej dzielić się z wami moimi postępami w niektórych wyzwaniach. W tym roku zgłosiłam się do dość dużej ilości wyzwań, bo aż 14. Sama nie wiem jak to będzie, ale mam nadzieję, że uda mi się to wszystko ogarnąć.
Chciałam przy okazji powiedzieć, że wiem troszkę opuściłam się w pisaniu postów, ale serio musiałam się w ferie porządnie wziąć do nauki i tak wyszło. Postaram się publikować 1-2 posty tygodniowo, a jak to wyjdzie to zobaczymy w praniu. Także przejdźmy już do meritum.

Liczba przeczytanych książek: 6
Liczba zrecenzowanych książek: 2
Ilość centymetrów do wyzwania "Przeczytam tyle ile mam wzrostu": 17.4 cm

W tym miesiącu nie udało mi się zrecenzować książek pasujących do dwóch wyzwań i jestem trochę zawiedziona, ale po prostu nie mogłam znaleźć na swojej półce niczego z gatunku epic i high fantasy, ani z kwiatami na okładce. Mam nadzieję, że w tym miesiącu będzie lepiej.
A wam jak w tym miesiącu poszło czytanie? Co sądzicie o takich podsumowaniach, chcielibyście, abym dodała coś jeszcze do mojego podsumowania? Np. Najlepsza/najgorsza lektura, bądź coś w tym stylu?

1 komentarz:

  1. ja też przeczytałam 6 książek :) zreceznowałam 1:) jak dla mnie Twoje wyniki to i tak super :) 14 wyzwań WOOW :D nie ma co się ścigać, nie o to chodzi, każdy ma jakieś swoje obowiązki praca/studia/nauka :) pozdrowienia

    OdpowiedzUsuń

Jeśli odwiedzasz mojego bloga to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi z tego powodu ogromnie miło i postaram się na niego odpowiedzieć.

Reklama